Stránku si právě
            prohlíží


   Tak naší starou sekci Neo FF Team jsme přejmenovali na Neo Studios. Řekli jsme si že si uděláme takovou menší dílničku. Tvoříme v ní web stránky a obrázky (design stránek). Ti z vás, kteří si nevědí rady s designem stránek, nebo neumí v grafických programech a chtěli by nějaké logo pro své stránky, či jiné věci, nechť nás kontaktují a my jim vytvoříme, co chtějí (pokud to bude v našich sílách:). Kontaktovat nás můzěte pomocí formuláře na úplném konci těchto stránek, nebo e-mailem a ardesu neo.studios@email.cz.

   Tato sekce je tu také proto, aby autoři těchto stránek, tedy my, přestali žít v anonymitě. A protože jsme hodně opatrní a věříme, že většina z vás by si na nás velice ráda počkala někde na parkovišti se zápalnou lahví v ruce, zveřejníme jen pro vás důležité a pro nás úplně zanedbatelné informace a obrázek. Z bezpečnostních důvodů uvedených výše máme oba sluneční brýle.

Obrázek :
Tato fotka je už hodně stará :-)

FANTY

Designer a recenzátor tohoto webu. Pevně věřím, že když se vám něco na našem webu nebude líbit, určite se dohodnem po dobrém.

E-mail : dr.fantasy@seznam.cz
ICQ : 298950936 indikator
Číslo na mobil : 775161851
Vlastní jméno : Jan Šplíchal
Bydliště : české Budějovice

Nejoblíbenější díl Final Fantasy : FF VIII
Nejoblíbenější postava z Final Fantasy : Rikku

X-LIFE

Hlavní pisálek tohoto webu. Většina recenzí je tu od něho (zbytek ode mně - Fantyho). Takže, když se vám tu nějaká z recenzí nebude líbit, zbijte jeho.

E-mail : x-life@seznam.cz
ICQ : nemá
Číslo na mobil : 728543782
Vlastní jméno : Martin Stáhalík
Bydliště : Lišov

Nejoblíbenější díl Final Fantasy : FF X-2
Nejoblíbenější postava z Final Fantasy : Yuna
Fanty